تبلیغات
چاکرا chakra - تمرینات تائو

تمرینات تائو

 

نوشته شده توسط:چاکرا چاکرا

آمادگی برای تبسم درونی


 


الف- برای شروع تمرین دست کم یک ساعت بعد از غذا صبر کنید.


ب- محلی ساکت را انتخاب کنید. در مراحل اولیه دو شاخه تلفن را بکشید. بعدها می توانید تمرینات را در هر مکانی انجام دهید. فقط در مراحل اولیه از چیزهائیکه هواستان را پرت می کند دور باشید.


 


پ-به اندازه ای که سردتان نشود لباس بپوشید و ازپوشاک سنگین پرهیز کنید. کمربندتان را شل کنید، عینک و ساعتتان را کنار بگذارید.


 


ت-در لبه ی یک صندلی، به گونه ای راحت بنشینید. اندامهای جنسی اتان نباید تحت فشار باشند زیرا آنها یکی از مراکز مهم انرژی هستند.


اگر مذکر هستید بیضه هایتان باید آویزان باشد و اگر مونث هستید بدون لباس تمرین کنید. اندامهای جنسی اتان را با چیزی بپوشانید تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود.


 


ث- پاهایتان را به اندازه عرض شانه باز کنید و به زمین بفشارید.


ج- کمر باید صاف و شانه ها شل باشد. چانه ی خود را کمی به طرف داخل بکشید و صاف بنشینید.


چ- در حالی که دست راست را داخل دست چپ قرار داده اید، هر دو را روی پاهایتان قرار دهید. برای راحتی بیشتر می توانید زیر دستها بالشی قرار دهید تا شانه ها و کمرتان در وضعیتی راحت قرار گیرد.


 


 
ح- به طور معمولی نفس بکشید. چشمها را ببندید.زمانی که در حال تمرین هستید تنفستان باید نرم، عمیق و بدون مانع باشد. چند دقیقه بعد تنفستان را فراموش خواهید کرد، در غیر این صورت مانع انتقال انرژی به نقطه ی دلخواه میشوید.


هزاران شیوه ی مختلف تنفسی وجود دارد که می توانید تمام عمر خود را صرف مهارت یافتن در آنها بکنید.


 


خ-وضعیت زبان : زبان پل ما بین دو کانال است و کار آن مرتبط ساختن و راهنمائی انرژیهای غده های تیموس و هیپوفیز به یکدیگر است. در عین حال میتواند انرژی های نیمکره ی چپ وراست مغز را متعادل سازد. برای زبان سه حالت وجود دارد. هنگام شروع، زبان را در وضعیت راحت قرار دهید. اگر چسبانیدن نوک زبان به کام دهان برای شما راحت نیست میتوانید آنرا نزدیک دندانهای بالائی بچسبانید.


 
3- تمرین تبسم((توجه به همراه محبت)) درونی


 الف- رو به پائین به اندامها تبسم کنید


 


1-     پیشانی تان را باز کنید. می توانید شخصی را که دوست دارید و یا منظره ای زیبا را تصور کنید. انرژی تبسم موجود در چشمهایتان را حس کنید.


2-     بگذارید انرژی تبسم به نقطه ای وسط (مابین) ابروها و از آنجا به بینی و صورتتان جاری شود.


احساس کنید این جاری شدن انرژی پوست صورت را نرم می کند، در داخل عضلات صورت پخش می شود و صورتتان را گرم می کند.


انرژی باید در دهانتان جاری شود. کنار لبها را به طرف بالا بیاورید تا بلافاصله انرژی به سوی زبان جاری شود و سرانجام به نوک زبان برسد. زبان را به کام دهان بچسبانید و تا آخر تمرین ، زبانتان را همانجا نگه دارید.


به این ترتیب دو کانال انرژی خود، کانال پرورنده و کانال رهبر (گیرنده) را به یکدیگر متصل کرده اید. انرژی تبسم را به چانه ی خود هدایت کنید. در این منطقه از بین رفتن فشار (تنش) را حس کنید.


3- به گردن و گلویتان که اغلب اوقات منطقه ی وجود گرفتگی و فشار است، تبسم کنید. گردن دارای قطر کمی است ولی محل عبور اصلی بیشتر سیستمهای بدن شماست.(شکل7)


 هوا، مواد غذائی، خون، هورمونها و تمام سیگنالهای دستگاه عصبی نیز از گردن عبور می کنند. زمانی که بدن در حال سختی و کشش باشد، سیستمها مجبور به کار بیش از حد هستند و گردن از حرکت زیاد خسته و سفت می شود. مانند استادان تائویی عمل کنید و گردنتان را مثل گردن یک لاک پشت فرض کنید و آن را تو بکشید، بدون اینکه سنگینی سرتان را تحمل کنید. سپس گردن را همانجا نگه دارید. به گردنتان تبسم کنید و انرژیی را که در حال باز کردن گلویتان و برطرف کردن سفتی و کشش است، حس کنید.


 


4- به محل واقع شدن غدد تیروئید و پاراتیروئید، یعنی قسمت قدامی (جلویی) گردنتان تبسم کنید. اینجا مرکز انرژی گفتاری شماست.


اگر این منطقه تحت فشار باشد چی جاری نمی شود. زمانی که این نقطه سفت باشد نمی توانید ابراز وجود کنید. از ازدحام جمعیت خواهید ترسید و دچار مشکل ارتباطی خواهید بود.


به غده ی تیروئید تبسم کنید و حس کنید گلوی تان مانند یک غنچه ی گل در حال شکفتن است .(شکل8)


 


5- بگذارید انرژی تبسم به غده ی تیموس، محل انرژی«چی» سلامتی بخش و عشق جاری شود. به طرف آن تبسم کنید و نرم و مرطوب شدن آن را حس نمائید. حس کنید این غده بتدریج در حال بزرگ شدن و مثل یک غنچه ی گل در حال شکفتن است.


بوی خوش انرژی وسلامتی بخش« چی » از غده ی تیموس لبریز وبه طرف قلبتان جاری می شود.


 6- انرژی تبسم به سوی وسط سینه (کمی مایل به چپ) ، جایی که قلب قرار گرفته جاری می شود. به طرف آن تبسم کنید واحساس کنید که نرمتر و نمناکتر می شود.


قلب مرکز عشق، دوست داشتن، احترام و لذت است. قلبتان را مانند غنچه گلی که در حال شکفتن است حس کنید.


اجازه بدهید عشق ، دوست داشتن، لذت انرژی چی را با حرارتی خوشایند به سرتاسر بدنتان انتشار دهد و انرژی تبسم قلبتان را سرشار از لذت نماید.


از قلبتان به سبب به گردش در آوردن درست خون و انجام مهمترین کار تشکر نمائید.


احساس کنید که باز شده و راحتتر کار می کند.(شکل10)


 7- تبسم وانرژی سرشار از لذت را از قلب به سمت ریه های خودجاری کنید.


از آنها به سبب جذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن تشکر کنید. نرمتر شدن ، به حالت اسفنج در آمدن و مرطوب تر شدنشان را حس کنید. به اعماق ریه ها تبسم کنید و به کمک آن ناامیدی وغم را از بین ببرید. ریه های خود را با عشق و لذتی که از قلبتان برمی خیزد پر کنید.


 


 


8- به کبد خود که در انتهای دنده هایتان در سمت راست قرار دارد تبسم کنید. از کبد خود برای کمک خارق العاده به عمل هضم و پاک کردن خون از مواد سمی تشکر کنید.


نمناک و نرم تر شدن این اندام را حس کنید.


این بار به اعماق کبد خود تبسم کنید. عصبانیت و عدم آرامشی را که در کبدتان جا خوش کرده ببینید. این احساسات منفی را به کمک تبسم درونی دور کنید و بگذارید لذت، عشق، راستی و چی با حرارت ملایم، همراه با لطافت که طبع کبد است به وجود آید.


سپس اجازه دهید این احساس کبدتان را پر کند، تا حدی که لبریز و انرژی به طرف کلیه ها و غدد فوق کلیوی جاری شود.


 


9- انرژی تبسم را به پشت،در زیر دنده ها ودر دو طرف ستون فقرات که محل قرار داشتن کلیه هاست ببرید.


از کلیه های خود به دلیل صاف کردن خون، جدا کردن مواد زائد وحفظ تعادل آب بدن تشکر کنید. حس کنید آنها خنک، تازه و تمیز میشوند. به غدد فوق کلیوی که روی کلیه هایتان قرار دارند تبسم کنید.


این غدد در موقعیتهای اضطراری و هنگام یادگیری، هورمونهای مختلفی از جمله آدرنالین تولید میکنند.


غدد فوق کلیوی شما می تواند بوسیله ی یک موج کوچک انرژی از شما تشکر کنند. این بار به اعماق کلیه هایتان تبسم کنید. سعی کنید هر گونه ترس و واهمه را (اگر در کلیه هایتان باقی مانده باشد) ببینید. در حالی که تبسم می کنید به وسیله حرارت لذت، عشق ولطافت ،ترسهایتان را جارو کنید.


بگذارید ظرافت که طبع کلیه هاست این اندامها را پر کندواز آنجا به سوی لوزالمعده و طحالتان جاری شود.


 


10- به لوزالمعده و طحالتان تبسم کنید. اول به محل قرار گرفتن لوزالمعده در وسط (کمی مایل به چپ) سینه تان تبسم کنید. از این اندام به سبب تنظیم میزان شکر خون از طریق تولید انسولین و آنزیمهای لازم برای هضم، تشکر کنید. نرم و پرتر شدن آنرا حس کنید. دوباره به طحال و لوزالمعده ی خود تبسم کنید.


به میزان نگرانی در این اندام توجه کنید. بگذارید حرارت لذت، عشق،راستی، لطافت و ظرافت تمام نگرانی ها را بزداید.


به طحال که طبیعت آن عدالت است تبسم کنید. این حسن را بزرگنمائی کرده به طرف پائین، به سوی مثانه و اندامهای جنسی خود هدایت کنید.


 


11- انرژی تبسم را به قسمت پائین شکم ، محل قرار داشتن اندامهای جنسی حرکت دهید. این قسمت در زنان در فاصله ی 5/7 سانتیمتری پائین تر از ناف، در وسط تخمدانها که قعر تخمدان نامیده میشود قرار دارد .


همان منطقه در مردان تقریبا 5/3تا4سانتیمتر بالای آلت تناسلی قرار دارد.


به غده ی پروستات و بیضه های خود تبسم کنید وبابت تولید هورمون و اهدای انرژی جنسی از انها تشکر کنید.


عشق، لطافت ونرمی را به سوی دستگاه تناسلی خود جاری کنید. به این ترتیب میتوانید قدرت مقابله با تمنیات جنسی مهار نشده را به دست آورید.


شما انسانی هستید که بر تمنیات جنسی خود مسلط اید. آنها نمی توانند بر شما مسلط شوند. از اندامهای جنسی خود به سبب اعطای نیروی جنسی تشکر کنید.


انرژی جنسی نیروی اصلی حیات است.


 ب- خط وسط : به دستگاه گوارشی خود تبسم کنید.


 


1-     یک بار دیگر به انرژی تبسم در چشمهای خود توجه کنید. انرژی باید به سوی دهانتان جاری شود. به زبانتان توجه کنید و با حرکت دادن آن مقداری بزاق تولید کنید. زبان را به کام دهان بچسبانید و در حالی که عضلات گردن را فشار میدهید، با یک حرکت بزاق را به سرعت و با قدرت به یکباره فرو دهید. با تبسم درونی از طریق مجرای مری ( محل عبور مواد غذائی)، بزاق را تا معده یعنی تا زیر دنده های سمت چپ تعقیب کنید. از خود به سبب هضم مواد غذایی و انجام کارهای زیادی از این قبیل تشکر کنید.


آرام و راحت شدن آنرا حس کنید. ما، گاهی با مصرف مواد غذایی نامناسب از معده به طرزی نادرست استفاده می کنیم. به معده قول دهیداز این به بعد غذاهای بهتری به آن خواهید داد.


 


2-     به روده کوچک خود تبسم کنید. این اندام نزدیک به هفت متر درازا دارد. از آن به دلیل با نشاط و سالم ساختن شما و جذب مواد غذایی تشکر کنید.


3-     به روده ی بزرگ خود تبسم کنید. این روده از سمت راست لگن خاصره شروع شده تا قسمت زیرین کبد بالا می آید و به صورت افقی از قسمت راست کبد گذشته به سوی قسمت زیرین طحال پیش می رود. سپس پائین آمده تا قسمت چپ پشت ادامه می یابد. روده ی حلقوی در حفره ی لگن خاصره قرار دارد. روده بزرگ از این حفره می گذرد و در مقعد خاتمه می یابد. طول روده بزرگ تقریبا 5/1 متر است. از آن، بابت دفع مواد زائد واینکه شما را پاکیزه ، تازه و راحت میکند تشکر کنید. به او تبسم کنید. گرم، تمیز، راحت و آرام شدن آن را حس کنید.


4-     به چشمهایتان برگردید. بسرعت به خط میانی خود تبسم کنید و در صورت وجود هر نوع فشار، تا زمانی که کاملا از بین نرفته، به آن نقطه تبسم کنید.


 


پ- خط پشت: به ستون فقرات خود تبسم کنید.


   


    1- دوباره به چشمهایتان دقت کنید.


 


    2- با هر دو چشم به طرف درون تبسم کنید.


نیروی تبسم خود را در چشم سوم متمرکز کنید(وسط ابروها).


 


انرژی تبسم را به محل قرار داشتن غده ی هیپوفیز (حدود5/7تا10سانتی متر به طرف داخل کاسه سر ) هدایت کنید و مثل غنچه ی گل، شکفتن این غده را حس کنید. تبسم خود را به حفره ی سوم(حفره دستگاه عصبی) منتقل کنید. وسیع تر و پر از نور شدن این حفره و پخش شدن نورطلایی رنگ را در تمام مغزتان حس کنید.


به غده ی تالاموس، مرکز حقیقت وتولید انرژی تبسم، تبسم کنید. به غده ی اپی فیز تبسم کنید. بزرگ و بزرگتر شدن این غده ی کوچک را مثل یک بادکنک کوچک حس کنید.انرژی تبسم را مانند یک نور براق به قسمت سمت چپ بالای مغز خود بتابانید. انرژی براق تبسم خود را در قسمت چپ مغز به جلو و عقب حرکت دهید.سپس آنرا در مخچه وقسمت راست مغزتان حرکت دهید. این عمل قسمت چپ وراست را متعادل می کندو اعصاب را قوی می سازد.( شکلهای 12و13و14)


 

3- انرژی تبسم را به بخش میانی مغز بیاورید. نرم و راحت شدن این منطقه را حس کنید. سپس انرژی را به پل دماغی، بصل النخاع و از قسمت انتهای جمجمه به داخل مغز استخوان ستون فقرات (مغز حرام) بیاورید.


انرژی تبسم خود را به ترتیب به طرف پایین، به سمت هر یک از مهره های ستون فقرات و دیسک زیر آن منتقل کنید: هفت مهره ی گردن، دوازده مهره ی منطقه سینه، پنج مهره ی کمری، استخوان دنبالچه که سه گوش است و نوک استخوان دنبالچه.


احساس کنید که مغز استخوان، ستون فقرات و پشت تان راحت و نرم شده است.


نرم شدن دیسکها و دراز وراحت شدن ستون فقرات را حس کنید.


 


4- دوباره متوجه چشمهای خود شوید و بسرعت به تمام خط پشت تبسم کنید. اینک تمام بدنتان باید راحت باشد.


این تمرین جریان انرژی ستون فقرات را افزایش میدهد و به دستگاه عصبی آرامش می بخشد. تبسم به دیسکها آنها را در برابر سفتی و تخریب محافظت می کند.


اگر دیسکهایتان سخت شوند، قدرت آنها کم می شود، به طوری که نمیتوانند سنگینی بدن راتحمل کنند. تبسم به ستون فقرات می تواند دردهای پشت را کاهش دهد ویا به طور کلی از بین ببرد.


 


ت- به تمام بدنتان تبسم کنید. به سرعت به خط جلویی، بعد به خط وسط و سپس به خط پشت خود تبسم کنید. زمانی که تجربه ی بیشتری به دست آورید می توانید در حالی که متوجه اندامها و ستون فقرات خود هستید، در آن واحد به هر سه خط تبسم کنید.


اکنون جاری شدن انرژی را مانند جریان یافتن چشمه ی لذت و عشق، از بالا به پایین حس کنید. محبوب و با ارزش بودن تمام بدن خود را حس کنید.


 این چیز خارق العاده ای است.


 


ث- انرژی تبسم را در ناف خود متمرکز کنید.


1- تمام کردن تمرین با جمع کردن انرژی در ناف اهمیت خاصی دارد.یکی از عمده ترین تاثیرات ناراحت کننده ی مراقبه، ته نشین شدن انرژی اضافه در قلب و یا سر است.ناف میتواند محل ذخیره ی مطمئنی برای انرژی تولید شده به وسیله ی تبسم درونی باشد. (شکلهای 16و17)


 
2- برای جمع کردن انرژی تبسم در محلی در عمق 4 سانتی متری مرکز ناف، تمرکز کنید. سپس انرژی را به طور ذهنی در اطراف ناف (متمایل به بیرون) به صورت مارپیچ 36 بار دوران دهید.


این عمل نباید به گونه ای انجام پذیرد که انرژی از قسمت بالا به دیافراگم واز پایین به استخوان لگن خاصره برسد.


سمت گردش انرژی، در زنان هنگام شروع در جهت خلاف عقربه های ساعت و در مردان در جهت حرکت عقربه های ساعت انجام می پذیرد.


سپس سمت حرکت را عوض کرده 24 بار انرژی را بچرخانید. انرژی را در نافتان جمع کنید. اول چند بار از انگشتان به مثابه‌ی نوعی هدایت کننده‌ی مسیر استفاذه کنید. بدون شک، انرژی در نافتان ذخیره شده است. هر وقت و هر جا که لازم آید، برای استفاده آماده است . اینک تبسم درونی را به پایان رسانیده اید.


 


الف- استفاده‌ی روزانه


 


سعی کنید هر روز بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب تبسم درونی را انجام دهید. این تمرین شما را در طول روز سرزنده و با نشاط خواهد ساخت. اگر جسمتان را دوست داشته باشید، نسبت به دیگران علاقه‌ی بیشتری نشان می دهید، بنابراین در کارتان موفق‌تر می‌شوید. زمانی که این تمرین را کاملا یاد گرفتید، سعی کنید آن را در حد ممکن به طور منظم انجام دهید. اگر وقتتان کم است تمرین را در زمانی کوتاهتر انجام دهید.


 


ب- احساسات منفی را به کمک تبسم دور کنید.


 


این تمرین راهنگام بروز استرس، غصه، ترس وبحران نیز انجام دهید. به نقاطی که در آنها احساس فشار می‌کنید تبسم کنید و تبدیل انرژی منفی به انرژی مثبت حیاتی را ببینید. احساسات منفی را به کمک تبسم دور کنید. انرژی تبسم، انرژی حسی را به انرژی حیاتی تبدیل می‌کند.


 پ- درد و ناراحتی را به کمک تبسم دور کنید.


 


اگر در نقطه‌ای از بدنتان دچار درد، سفتی و یا ناراحتی هستیدبه این نقاط تبسم کنید.


برای تبسم به آنها، زمان بیشتری صرف کنید وتا موقعی که نرمی و راحتی آنها را حس نکرده‌اید،«با آنها سخن بگوئید».
Saudi
جمعه 16 شهریور 1397 04:33 ب.ظ
Wow, that's whɑt I was looking fоr, what a data!
present here at thiѕ weblog, thanks admin ⲟf tһis web page.
Chan
پنجشنبه 4 مرداد 1397 12:03 ب.ظ
It's an awesome paragraph designed for all the internet people; they will take advantage from
it I am sure.
Stone Janah
شنبه 9 تیر 1397 06:08 ق.ظ
Howdy! Ι knnow this is kinda off topic neѵertheless I'd
figured Ӏ'd ask. Ꮃould you be intereested in trading ⅼinks orr maybe guest authoring а blog post orr vice-versa?
Ꮇy blog covers ɑ l᧐t of the same topics as yourѕ and I feel wе
coould greatly benefit from each other. If you are inteгested feel free to shoot me
an email. I loоk forward tⲟ heearing from yօu! Fantastic blog by tһe way!
Ruddie
سه شنبه 29 خرداد 1397 06:54 ق.ظ
We ɑbsolutely ove ʏour blog and fіnd almоst all oof yoսr post's to be eexactly wһɑt Ι'm looking for.

can youu offer giest writers to ѡrite cߋntent for ʏou
personally? Iwouldn't mind creating а post or
elaborating on a lot of the subjects you write in relation to here.

Аgain, awesome blog!
Eyelashes growth
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 05:16 ب.ظ
Everything is very open with a very clear description of
the challenges. It was definitely informative. Your site is useful.
Many thanks for sharing!
depforce strips
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 12:03 ق.ظ
Hello! Do youu use Twitter? I'd lijke tto foollow yyou iff that would bee ok.
I'm undoujbtedly enjoyuing your blog annd look forward too
new posts.
Terry
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 09:02 ب.ظ
Wow, thyis paragraph iis nice, my sisterr is analyzing thwse kinds off things, therefore I aam
goijg to convey her.
Hussin Ahmed
یکشنبه 26 فروردین 1397 12:30 ب.ظ
Its liҝe yoᥙ read my mind! Yoս seem tо ҝnoԝ so much abоut
thіѕ, ⅼike yօu wrote the book in it or somеthing. I
think thаt you coulɗ do with a few pics to drive tһe message home а bіt, Ьut instead of tһat, this is wonderful blog.
An excellent rеad. Ӏ'll certainlу be back.
rite
شنبه 25 فروردین 1397 07:52 ق.ظ
Hi there, You'ᴠe done a fantastic job. Ӏ wiⅼl definitely digg it and personally ѕuggest tⲟ my friends.
Ι аm ѕure they will be benefited fгom thiѕ site.
viagra super active paypal
پنجشنبه 23 فروردین 1397 10:57 ق.ظ
I belіeve thiѕ is one of the so mᥙch sіgnificant info
for me. Ꭺnd i'm glad studying your article. Βut wanna observation ⲟn few geneгal issues, Тhe site taste is
wonderful, tһe articles іѕ trսly excellent :
Ꭰ. Goοԁ job, cheers
Buy cialis online
شنبه 18 فروردین 1397 11:42 ب.ظ

Thank you. A good amount of forum posts!

venta cialis en espaa cialis cipla best buy il cialis quanto costa cialis farmacias guadalajara generic low dose cialis cialis 5mg billiger chinese cialis 50 mg buy cialis online legal cialis 20mg prix en pharmacie generic cialis pill online
johnson
شنبه 11 فروردین 1397 10:40 ق.ظ
I used to be able to find good information from your blog posts.
mezo
دوشنبه 6 فروردین 1397 09:15 ب.ظ
Уeѕ! Finallyy ѕomeone wrіtеѕ aboսt mezo.
Buy cialis online
جمعه 3 فروردین 1397 02:22 ق.ظ

Thank you! A good amount of data!

cialis baratos compran uk generic low dose cialis miglior cialis generico i recommend cialis generico cialis price thailand cialis 05 only now cialis 20 mg cialis generique 5 mg buy cialis online order cialis from india
monster legends cheats
جمعه 4 اسفند 1396 05:35 ب.ظ
من به شدت با توانایی های نوشتاری شما به عنوان هوشمندانه با آن الهام گرفته ام
فرمت به وبلاگ شما. آیا این موضوع پرداخت شده است یا خودتان آن را تغییر دادید؟
در هر صورت، نوشتن با کیفیت عالی باقی می ماند
نکته جالب این است که امروز وبلاگ بزرگی مانند این است..
فروش یو پی اس
جمعه 20 بهمن 1396 04:13 ق.ظ
ممنون اطلاعات خوبی بود
tower saviors cheats
جمعه 29 دی 1396 03:42 ق.ظ
داستان خیره کننده وجود دارد. پس چه اتفاقی افتاد؟ مراقب باش!
Clair
جمعه 17 آذر 1396 12:28 ق.ظ
Hello! This is my first visit to your blog! We are a group of
volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
Your blog provided us useful information to work on. You have done a wonderful job!
باتری یو پی اس
دوشنبه 6 آذر 1396 10:56 ق.ظ
ممنون پست مفیدی بود
how much do std tests cost
چهارشنبه 17 آبان 1396 10:43 ب.ظ
وبلاگ فوق العاده! ایا شما هیچ پیشنهادی برای تشویق نویسندگان دارید؟
من امیدوارم که به زودی سایت خود را شروع کنم، اما من کمی از همه چیز گم شده ام.

آیا شما پیشنهاد می کنید با یک پلت فرم رایگان مانند وردپرس یا
برای گزینه پرداختی بروید؟ انتخاب های زیادی وجود دارد که وجود دارد
من کاملا گیج شده ام.. هر راهنمایی؟ با تشکر!
mirnafones.jimdo.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:55 ب.ظ
When I originally commented I seem to have clicked on the -Notify me when new comments
are added- checkbox and now each time a comment is added I get 4 emails with the exact same comment.
There has to be a way you can remove me from that
service? Thanks a lot!
Isla
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:51 ب.ظ
I like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and coverage!

Keep up the superb works guys I've included you guys to my own blogroll.
randycallicoat.jimdo.com
شنبه 7 مرداد 1396 11:16 ق.ظ
Wonderful site you have here but I was curious about if you knew of any message boards that cover
the same topics talked about in this article? I'd really love to be a part of online community
where I can get advice from other experienced people that share the same interest.
If you have any suggestions, please let me know. Thanks!
at home std test
دوشنبه 5 تیر 1396 04:51 ب.ظ
core از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین در آغاز آیا نه کار خوب با من پس از برخی از زمان.

جایی درون پاراگراف شما موفق به
من مؤمن متاسفانه فقط برای
کوتاه در حالی که. من با این حال کردم مشکل خود را
با فراز در مفروضات و یک ممکن است را سادگی به پر کسانی که شکاف.
اگر شما در واقع که می توانید انجام من را بدون شک تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
std test
جمعه 2 تیر 1396 06:51 ب.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب ابتدا
آیا واقعا کار درست با من پس از
برخی از زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما در واقع موفق
به من مؤمن متاسفانه فقط برای کوتاه در حالی که.
من این مشکل خود را با جهش در مفروضات و شما خواهد
را خوب به کمک پر همه کسانی معافیت.

در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام
من می قطعا بود در گم.
Jacquie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:06 ق.ظ
Thank you for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and I
am waiting for your next write ups thanks once again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


چاکرا چیست؟ دوشنبه 23 خرداد 1390
وظایف چاکرا دوشنبه 23 خرداد 1390
چاکرا - wikipedia دوشنبه 23 خرداد 1390
گردش انرژی دوشنبه 23 خرداد 1390
ری کی 4 دوشنبه 23 خرداد 1390
ری کی 3 دوشنبه 23 خرداد 1390
ری کی 2 دوشنبه 23 خرداد 1390
ری کی 1 دوشنبه 23 خرداد 1390
مقدمه ای بر چاکراها دوشنبه 23 خرداد 1390
درک چاکراها دوشنبه 23 خرداد 1390
مبحث شناخت علائم رمزی چاکراها دوشنبه 23 خرداد 1390
تائوی سلامتی 4 دوشنبه 23 خرداد 1390
تائوی سلامتی 3 دوشنبه 23 خرداد 1390
تائوی سلامتی2 دوشنبه 23 خرداد 1390
تائوی سلامتی 1 دوشنبه 23 خرداد 1390
تکامل خود به خود دوشنبه 23 خرداد 1390
کشف نقطه تکامل - ری کی دوشنبه 23 خرداد 1390
بیدار کردن چاکراها دوشنبه 23 خرداد 1390
مقدمه ای برای پرانا دوشنبه 23 خرداد 1390
سیستم انرژی پرانیکی وبدنهای لطیف (هاله تابان) دوشنبه 23 خرداد 1390
تمرینات تائو دوشنبه 23 خرداد 1390
تکامل از طریق چاکرا ها دوشنبه 23 خرداد 1390
مراکز انرژی بدن انسان "چاکرا" و تشریح چاکرا های هفت گانه دوشنبه 23 خرداد 1390
انواع چاکراهای رایج (popular chakra model ) دوشنبه 23 خرداد 1390
هفت چاکرای اصلی دوشنبه 23 خرداد 1390
راههای قدرت بخشیدن به چاکراها دوشنبه 23 خرداد 1390
تست چاکرا دوشنبه 23 خرداد 1390
لیست آخرین پستها